Запрошуємо усіх охочих на лекцію Владана Йолера про алгоритмічні фабрики економіки масового спостереження і пов’язану з нею експлуатацію матеріальної та нематеріальної праці та природних ресурсів. Йолер проаналізує мапи «імперії Facebook» та розкриє реальну анатомію систем машинного навчання та приховану за ними людську працю.
«Існує багато причин, чому нас має цікавити, що приховують чорні ящики алгоритмічної фабрики Facebook. Вони фіксують кожну нашу взаємодію, наші найглибші особисті зв’язки, поведінку та діяльність. Десь глибоко за мінімалістичними інтерфейсами і машинами алгоритмів ховаються нові форми потенційних порушень прав людини, нові форми експлуатації та механізми маніпуляцій, які впливають на мільярди людей щодня».
Подія відбудеться на 2 поверсі арт-центру PinchukArtCentre, в експозиції виставки «І знову демократія?». Участь безкоштовна, за попередньої реєстрації.

Мова лекції – англійська з послідовним перекладом на українську.

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/336934213721839/

Владан Йолер – засновник Share Foundation, професор Нові-Садського університету. Він є лідером SHARE Lab, дослідницької лабораторії, що займається аналізом даних та вивченням різноманітних явищ, які виникають на перетині технологій та суспільства.

Захід відбудеться за підтримки Rosa Luxemburg Stiftung.

Якщо ви помітили помилку, виділіть її і натисніть Ctrl+Enter.